close

منو

تور آنتالیا نوروز 99

تور آنتالیا نوروز 99

تور آنتالیا نوروز 99

افرادی که تور آنتالیا نوروز 99 رو انتخاب کردن احتمالا میخوان از آب و هوای قسمتای مختلف آنتالیا با خبر بشن . این استان دارای چند قسمت اصلیه که گردشگران بیشتر به این نواحی سفر میکنن و مسلما دلایل اصلیش میتونه ساحلی بودن این شهرها و امکان استفاده از ساحل و سایر تفریحات آبی و سرسبزی طبیعت این شهرها در ایام فروردین باشه . آب و هوای آنتالیا در نوروز نسبت به شهرهای دیگه ترکیه بهتره و گردشگران بیشتر این شهر رو انتخاب میکنن . درواقع در ایام نوروز یه جورایی شهر کاملا توریستی میشه . لارا ، بلک ، کمر و سیده مهم ترین مناطق ساحلی این ناحیه هستن ، با هم آب و هواشونو تو ایام نوروز بررسی می کنیم .

لارا - تور آنتالیا نوروز 99

ماه مارس در ساحل لارا آنتالیا ، آغاز بهار است و با پشت سر گذاشتن سردترین روزهای زمستان به پیشواز روزهای گرم می رویم . متوسط هوای مارس °۱۳ سانتیگراد است و دمای آب دریا °۱۶ است . با کاهش بارندگی و افزایش روزهای آفتابی روبرو می شویم . شانس روزهای آفتابی در این ماه ۳۲% است و احتمال بارندگی ۲۶% و احتمال وزش باد ۲۰ % می باشد . هرچه به پایان ماه مارس نزدیکتر میشویم هوای لارا گرمتر می شود . در اواخر این ماه سال تا حدود ۱۲ ساعت در روز آفتاب خواهیم داشت .

بلک - تور آنتالیا نوروز 99

همانطور که می دانید بلک زیبایی منحصر بفردی دارد و شیک ترین هتل های آنتالیا در بلک واقع شده اند . در ماه مارس در بلک آنتالیا ، هوا به آرامی شروع به گرم شدن می کند . دمای هوای متوسط °۱۳ سانتیگراد است بطور کلی میانگین حداکثر دما °۱۸ و میانگین حداقل دما °۸ سانتیگراد می باشد . بالاترین درجه حرارت ثبت شده برای ماه مارس بلک  °۲۸ کمترین دما   ° ۰ سانتیگراد بوده است . بعبارتی در بلک شبها برای بیرون رفتن باید لباس گرم بپوشید . دمای آب دریا °۱۷ است و هنوز برای شنا کردن سرد است و معمولا کسانی که قصد استفاده از تفریحات آبی را دارند ، ماه مارس به بلک  که از مناطق توریستی آنتالیا ست ، سفر نمی کنند . در طول روز ۱۰ ساعت تابش آفتاب دارد و احتمال روزهای آفتابی ۱۴% ، احتمال روزهای بارانی ۳۵% و احتمال روزهای ابری ۴۹% می باشد.

 کمر - تور آنتالیا نوروز 99

آب و هوای کمر در ماه مارس برای شیرجه زدن در آب زیاد مناسب نیست اما بعضی روزها آب دریا به حدی گرم می شود که همه را به ساحل می کشاند . در تمام ایام می توانید از تور کشتی لذت ببرید و ناهار خود را در کشتی میل نمایید و به بازدید از جاهای دیدنی این منطقه مثل بندر قدیمی لیکیا ، دروازه هادریان و حمام رومی بروید . میانگین حداقل دمای کمر در شب °۸ و و حداکثر دما °۱۹سانتیگراد می باشد . بطور کلی در ماه مارس ۱۰ ساعت در روز آفتاب دارید و میانگین دما °۱۲ می باشد و دمای آب دریا °۱۶ سانتیگراد است . احتمال روز بارانی ۲۵% است و احتمال وزش باد ۱۴ % است . 

تعدادی از بهترین هتل های آنتالیا برای رفاه گردشگران توسط آژانس رامیارگشت گارانتی شده اند (مشاهده هتل های گارانتی)
 برای رزرو هتل در مناطق ساحلی و اطلاع از قیمت تور آنتالیا نوروز 99 و اطلاع از تور ارزان آنتالیا با پرواز ترک و ایرانی با همکاران ما تماس بگیرید.خبرنامه

در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید