close

منو

هتل ها

هتل ها

هتل ها


معرفی بهترین هتل های ترکیه 

ترکیه، اولویت نخست گردشگری خارجی بسیاری از ایرانی‌هاست.  در باره اینکه چرا مقصد گردشگری بیشتر ایرانی ها ترکیه است، دلایل بسیاری وجود دارد. اول از همه اینکه قیمت تورها و هتل ها برای ایرانیان در ترکیه ارزان و مناسب است. دوم اینکه ویزا لازم نیست. پروازهای زیادی به ترکیه وجود دارد و امکانات خرید و غذای حلال در ترکیه وجود دارد. نکته مهم دیگر این است که فرهنگ مهمان نوازی در ترکیه خوب است و برخورد آنها با ایرانیان مناسب است. در ضمن در ترکیه همه امکانات اعم از پارک آبی، مرکز خرید، مراکز تفریحی،‌ طبیعی و تاریخی برای گروه سنی مختلف وجود دارد. نکته دیگر این است که تعداد زیادی از جمعیت ایران آذری زبان هستند و زبان ترکی را می فهمند،‌ امکان دیالوگ و مراودات فرهنگی برای ایرانیان فراهم است.
از دیگر نکات تاثیر گذار در انتخاب ترکیه به عنوان مقصد گردشگری می توان به امکانات تفریحی مناسب در شهرهای توریستی ترکیه اشاره کرد. رامیارگشت به معرفی بهترین هتل های ترکیه به تفکیک شهرهای توریستی و گردشگری می پردازد. 

 _تورهای ترکیه_معرفی بهترین هتل های گرجستان

  طی سالهای اخیر سفر ایرانی‌ها به گرجستان افزایش یافته است. آژانس‌ها اعلام کرده‌اند که برای رزرو هتل برای تورهای ایرانی، بعضاً دچار مشکل می‌شوند و اغلب هتل‌ها اشغال است. به باور این افراد دلایل مختلفی از جمله کودتای ترکیه و ممنوعیت سفر به این کشور برای یک دوره قریب به یک ماه، می‌تواند منجر به رشد سفرها به این مقصد شده باشد. به گواه آمار، دست کم 10 درصد از مشتریان ترکیه در تابستان سال گذشته راهی گرجستان شده‌اند. به اعتقاد آنها، مراکز ارائه خدمات گردشگری در این کشور توانسته‌اند متناسب با میزان هزینه‌هایی که گردشگران متحمل می‌شوند، خدمات مناسبی را به آنها ارائه دهند. در طرف دیگر نیز تقاضاکنندگان قرار دارند؛ متقاضیانی که مقاصد ارزان، باکیفیت و امن را ترجیح می‌دهند. در این مورد ما با گردشگران ایرانی طرفیم که تا پیش از این بیشتر از هر کشوری، با ترکیه آشنا بودند و در غالب موارد این کشور را برای سفر خارجی خود انتخاب می‌کردند.
   بر اساس تحلیل کارشناسان اقتصادی و فعالان گردشگری، این گروه از گردشگران غالباً ترکیه را به دلیل سواحل دریای سیاه،‌ مراکز خرید مناسب و از همه مهم‌تر هزینه‌های معقول و اقتصادی انتخاب می‌کردند. 
  الا گرجستان توانسته این امکانات را کم‌وبیش در اختیار گردشگران قرار دهد و بخشی از این بازار را به سمت خود بکشد. البته بسیاری از کارشناسان تاکید می‌کنند که گرجستان دست‌کم به دلیل عدم تنوع در بخش گردشگری خرید، نمی‌تواند به صورت تمام و کمال جایگزین ترکیه شود اما در این شرایط نیز امتحان کردن یک مقصد جدید توجیهی برای رشد سفرها به این کشور عنوان می‌شود. در همین حال گردشگران ترجیح می‌دهند به مقاصدی سفر کنند که فرهنگ مشابهی با آنها داشته باشد. در این خصوص نیز گرجستان می‌تواند مقصد خوبی برای گردشگران ایرانی باشد.

   _تورهای گرجستان_


  معرفی بهترین هتل های تایلند

   گردشگران و جهانگردان اعتقاد دارند که تایلند به دلیل دارا بودن جاذبه های اعجاب انگیز طبیعی همچون دریا، کوهستان، جنگل و نیز توسعه یافتگی، وجود امنیت، فرهنگ بسیار غنی و کهن و آداب و رسومی که نسل به نسل انتقال یافته و همچنین پایین بودن مخارج زندگی و تنوع غذاهای لذیذ و سالم، یکی از مهمترین کشورهای توریستی جهان به شمار می آید. علاوه بر آن، مهربانی و مهمان نوازی مردم تایلند توجه هر بازدیدکننده ای را به خود معطوف می دارد.

   کشور تایلند دارای جزایر بسیاری است که هر کدام، گویی تصویری از بهشت را برای گردشگران به نمایش می گذارد. میانگین آب و هوای تایلند 28 درجه سانتیگراد است. در تمام طول سال، هوا گرم، مرطوب و آفتابی است. امکان مسافرت در تمام ماه ها برای گردشگران فراهم است.

    _تورهای تایلند_


   خبرنامه

   در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید